Jak narod ma się zrzucać na wyzyskiwaczy!?

Obecne propozycje RZĄDU należy uznać obecnie za napad na ZUS ( kolejna kradzeż majątku pracujących, i obecnych emerytów i rencistów )!? I tak:

ok 50 PLN od 1000PLN to ok. 5% przy obecnej inflacji liczonej rok do roku ok. 5%

W zasadzie ążęby ta inflacja była autentycznie wyrównymnwana wzrost rent i emerytór powinien był nasytąpić ok. 6 miesiąca br. ( rzad w ten sposób nie rekompensuje nawet zjawisk inflacyjnyvch ).

Potem koszyk wydatków emerytów i rencistów kompletnie nie rośnie z powodu wzrostu akcyzy na papierosy i paliwa ( wzrost cen pochodnych np. chleba )

Dla średniej emerytóry nie proponuje się nawet wzrostu wypłat o inflację!?

Kompletnie nie rekompensuje się wzrostu rent i emertór o wzrfost produkcji ( wzrost płac )!?

Pozatym tak głodowe emerytóry powodują, żąe emeryci i renci ści muszą pracować ( najczęsciej n a czarno ) tym samym zabirająć miejsca pracy módym zmuszanym w tym mechaniźnmie do pracy za śmieciowe umowy!? ( zdrada polityczna przez PO młodycch ludzi – podobno obiecani im zajęcie się umowami śmieciowym!?

Dlaej – OBECDNE PROPOZYCJE to elementy pro kryzysowei!? ( rżad proponując takie mechanizmy powoduje, że większość ludzi pracować będzi na czarno za pensje śmieciowe i tym samym nie płacić podatków jakie powinni w sytuacji normalnej )!?

Obecnie kompletnie nie widać dobrej woli i chęci systemowego rozwiązania istotnych problemów kraju!? ( JEST TO ZDRADA OBIETNIC POLITYCZNYCH CZYNIONYCH PRZEZ po )!?

AŻEBY PROPONOWANE ROZWIĄZANIE BYŁO DO PRZYJĘCIA – WZROST RENT I EMERYTÓR POWINIEN WYNOSIĆ KWOTOWO OK. … 300pln!?